Niko-Lek nie działa? Moja Opinia 7

Moja historia-czyli o tym jak rozpoczęłam walkę z papierosami

Zapewne jak większość palaczy nigdy nie widziałam problemu w tym ze pale. Bo niby jaki to problem??

Rano-śniadanko, mocna kawka i papierosek! Znacie to?? To już chyba rytuał bez którego dzień nie mógłby się rozpocząć. W pracy-przerwa! -Idziemy na dymka?? No jasne! Wyjście ze znajomymi na imprezę-papieros do piwka?? -Nie ma nic przyjemniejszego!

Przełomem w moim przypadku był dzień ślubu mojej najlepszej przyjaciółki- z Agą znamy się od dziecka i jest dla mnie jak siostra.

Tego ważnego dla niej i dla mnie też dnia, miałam wystąpić w roli jej świadka. Ubrana w ekstra kieckę z perfekcyjnym makijażem, doszłam do wniosku, że wcale nie wyglądam atrakcyjnie…Fakt mama i przyjaciółka setki razy powtarzały mi, że popsuła mi się cera, jednak ja nigdy się tym nie przejmowałam odbierając to jako kolejną zachętę do tego abym przestała palić..

Tego dnia odstawiona jak gwiazda filmowa dostrzegłam brutalne fakty- cholera! ! -mają racje!

Jak ja wyglądam! Wiecznie zmęczona twarz, cera wyblakła, ziemista, fatalny zżółkły uśmiech..i do tego ten zapach-nawiasem mówiąc chodząca popielniczka. Postawiłam sobie pytanie-czy tak powinna wyglądać kobieta?? Jestem przecież młoda, mam 30 lat a mimo to, nie oszukujmy się wyglądam na więcej. Powiedziałam sobie ostateczne STOP-czas skończyć z fajkami tym razem naprawdę i raz na zawsze!

Reklama dźwignią handlu-na pierwszy ogień reklamowany w TV- NIKO-LEK
niko lek

Jak pewnie większość próbujących wyrwać się z papierosowego nałogu, zaczęłam szukać dla siebie najlepszej broni.
W tv natknęłam się na reklamowaną ostatnio często gumę do żucia NIKO-LEK, ciekawa co to za nowość zaczęłam szukać informacji i opinii w Internecie. Guma lecznicza zawierająca nikotynę, dwa rodzaje w stężeniach 2mg lub 4 mg do nabycia w aptekach. Pierwsza moja myśl to -czy jest możliwe leczyć nikotynowy nałóg właśnie nikotyną?? Czy istnieje w ogóle coś takiego jak lecznicza nikotyna??

Przypomniało mi się powiedzenie-, , Czym się strułeś, tym się lecz” :-)

Bardzo atrakcyjna okazała się cena-15, 30 zł za opakowanie zawierające 24 gumy.

Opinie??? Naprawdę różne chodź mimo wszystko z przewagą tych złych, które absolutnie mnie nie zraziły w końcu nie na wszystkich, dany środek zadziała identycznie…

Miałam w sobie ogromną determinacje i czułam dużo siły do walki z papierosami-postanowiłam spróbować!

Zakupiłam w aptece NIKO-LEK

Pierwsza guma-dziwne uczucie mrowienia w ustach-zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, okazało się być normalnym objawem. Guma co godzinę, potem co dwie, trzy-pomyślałam jest trochę lepiej, ale mimo wszystko myślałam o fajkach, uczucie rozdrażnienia i ten okropny ból głowy, który nie pozwalał skupić mi się na pracy i domowych obowiązkach a w efekcie był działaniem niepożądanym. Dodatkowo aby „zająć czymś ręce” zaczęłam podjadać-a to batonik, a to ciasteczko…

Uznałam że mam dosyć złego samopoczucia i jakby tego było mało przybrałam na wadze. Postanowiłam odstawić gumy NIKO-LEK. Okazały się w moim przypadku nie skuteczne i nieodpowiednie z racji nietolerancji i skutków ubocznych.

Walki ciąg dalszy – NICORIX

Postawiłam że tak łatwo się nie poddam i na pewno musi być jakiś sposób.

Od kolegi z pracy dowiedziałam się, że też walczył z nałogiem i wymieniając opinie na temat środków dostępnych na rynku polecił mi NICORIX– podbudował mnie swoim doświadczeniem i tym, że nie pali już 2 miesiące. Postanowiłam dowiedzieć się nieco więcej .

nicorixKu mojemu zdziwieniu szukając opinii w Internecie, natrafiłam na całe mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat tego środka. Kolejne zaskoczenie to skład-same naturalne składniki i ani grama nikotyny! Ekstrakt z korzenia kudzu, zielona herbata, guarana, opakowanie zawiera 60 kapsułek(starcza na miesiąc)-do nabycia w Internecie na stronie producenta, 100% bezpieczny z racji naturalnych składników.

Na początku byłam sceptycznie nastawiona z racji ceny, jednak uznałam że warto spróbować, w końcu zdrowie i atrakcyjny wygląd są bezcenne..

NICORIX okazał się strzałem w 10-tkę !

Po 3 dniach stosowania dwóch tabletek dziennie czułam się jakoś inaczej-lepiej. Żadnych skutków ubocznych w postaci bólu głowy, z dnia na dzień wypalałam coraz mniej, poprawiła mi się cera i nie śmierdzę już fajkami a perfumami :-) Znalazłam środek który naprawdę działa ! Nie palę już ponad miesiąc i mam nadzieję, że ten okropny nałóg już nigdy nie wróci !

AKTUALIZACJA

Pytacie mnie gdzie kupić Nicorix. Polecam zakup bezpośrednio na stronie producenta – http://nicorix.pl

7 thoughts on “Niko-Lek nie działa? Moja Opinia

 1. Reply marzenka Gru 18,2015 21:37

  Preparat który na ciebie nie zadziałał, ja wypróbowałam pod inną nazwą( NICCOREX) i tez nie przyniósł efektów

 2. Reply aaaabb Gru 19,2015 13:37

  Tak ten niko-lek to dawny niccorex producent chyba zmienił nazwę

 3. Reply Lena86 Gru 20,2015 19:29

  Ja ostatnio próbowałam szczęścia z tabexem i nic-zamierzam wypróbować nicorix

 4. Reply wolski Gru 23,2015 16:40

  na mnie te gumy jakiś czas działały ale jak odstawiłem znowu wróciłem do nałogu

 5. Reply loppi Gru 29,2015 19:10

  ja również polecam nicorix w walce z tym śmierdzącym nałogiem wszystkiego trzeba spróbować nic nie zadziała od razu i nie ma złotego środka mnie pomógł :)

 6. Reply stanley Gru 31,2015 11:41

  ciekawy skład bo nie zawiera nikotyny, niby same naturalne składniki…ciekawe ..poza tym 89zl za opakowanie, tani nie jest

 7. Reply Elizka Sty 14,2016 21:22

  Może i tani nie jest ale w porównaniu do tych specyfików z apteki za parę złotych przynajmniej działa-mnie tez pomógł stosuje już jakiś czas i zobaczymy co będzie dalej 😉

Leave a Reply